Állásajánlat

Álláslehetőség pénzügyi ügyintéző munkakörben

calculator-1044173_1920A Gábor-Pack Kft. pénzügyi ügyintéző munkakörbe felvételt hirdet jászberényi üzemébe. A cég csomagolóeszközök gyártásával foglalkozik, több, mint 20 éve.

Elvárások: szakirányú végzettség (felsőfokú vagy OKJ), számítógépes ismeret, jó kommunikációs készség, türelem.

Feladat: havi bérszámfejtés elkészítése, munkaügyi feladatok elvégzése, bejövő számlák ellenőrzése, banki utalások előkészítése, kapcsolattartás a könyveléssel, bankkal és az üzemmel.

Kínálunk: biztos jövedelem, cafeteria, útiköltség térítés (nem jászberényi lakhely esetén).

Érdeklődni és jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal az 57/500-320 telefonszámon vagy a penzugy@gabor-pack.hu e-mail címen.

Álláslehetőség RAKTÁROS munkakörben

A Gábor-Pack Kft. raktáros raktarosmunkakörbe férfi munkaerőt keres. A cég csomagolóeszközök gyártásával foglalkozik több, mint 20 éve. Elvárások: érettségi, számítógépes ismeret Előny: targoncavezetői engedély (később követelmény) Munkarend: állandó délelőtt 6.00-tól 14.00 óráig Kínálunk: versenyképes jövedelem, cafeteria, utiköltség térítés (nem jászberényi lakhely esetén). Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a penzugy@gabor-pack.hu e-mail címen lehet.

Azonnali elérhetőség
Tel:
+3657500320
gaborpackinfo@gmail.com