Állásajánlat

Álláslehetőség TERMELÉSVEZETŐ munkakörben

2. álláshirdetésA Gábor-Pack Kft. termelésvezető munkakörbe felvételt hirdet jászberényi üzemébe. A cég csomagolóeszközök gyártásával foglalkozik, több, mint 20 éve.
Főbb feladatok:
Termelési terv teljesítése.
Termelési terület cél mutatószámainak elérése
Gyártástechnológiai, gépkezelése előírások pontos betartásának biztosítása
Költség csökkentős projektek vezetése
Létszámgazdálkodás,támogatása
Termelési folyamatok standardizálásában való részvétel
Elvárások: technikum, számítógépes ismeret, Office programok felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, Outlook), kiváló szervezői és irányítói készség, kreativitás.
Előnyök: felsőfokú műszaki mérnök végzettség
Kínálunk: biztos jövedelem, cafeteria, utiköltség térítés (nem jászberényi lakhely esetén)
Érdeklődni és jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a penzugy@gabor-pack.hu e-mail címen.

Álláslehetőség RAKTÁROS munkakörben

A Gábor-Pack Kft. raktáros raktarosmunkakörbe férfi munkaerőt keres. A cég csomagolóeszközök gyártásával foglalkozik több, mint 20 éve. Elvárások: érettségi, számítógépes ismeret Előny: targoncavezetői engedély (később követelmény) Munkarend: állandó délelőtt 6.00-tól 14.00 óráig Kínálunk: versenyképes jövedelem, cafeteria, utiköltség térítés (nem jászberényi lakhely esetén). Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a penzugy@gabor-pack.hu e-mail címen lehet.

Azonnali elérhetőség
Tel:
+3657500320
gaborpackinfo@gmail.com